Toužimské stavební centrum

Karlovarská 28, 364 01 Toužim

 

TSC stavebniny s.r.o.

 

Nabízíme široký sortiment stavebnin a stavebních materiálů, který neustále doplňujeme v našich stavebninách v Toužimi.  

Skladem máme kompletní stavební sortiment: zdiva, střešní krytiny, pojivové směsi, stavební chemie, omítky a maltové směsi, ztracené bednění, zámkové dlazby a obrubníky, štípané plotové tvarovky, barvy, hydroizolace, OSB desky, sádrokartonové desky se vším potřebným příslušenstvím, střešní latě, kanalizační potrubí KG a drenážní hadice, odtokové a odvodňovací žlaby.

Neupřednostňujeme nízkou cenu na úkor kvality, ale prodáváme vlastnoručně léty prověřené a osvědčené materiály. Takže se nemusíte obávat zbytečně předraženého zboží jen kvůli jeho značce. 

Jako každé správné stavebniny máme i vlastní autodopravu, tudíž Vám zboží můžeme odvézt kamkoliv jen budete chtít. Pro tuto službu máme k dispozici dodávku do 3,5t. a nákladní auto s hydraulickou rukou, takže se nemusíte ničeho bát, protože i ty nejtěžší betonové výrobky budete mít na svém míste v cuku letu. 

Pro stálé odběratele a zákazníky máme věrnostní slevu. 

 

 


 

 

 

 

detailně

Novinky

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:

OD 22.12.2018 DO 6.1.2019

BUDE PROVOZOVNA UZAVŘENA

Kontakt

TSC stavebniny s.r.o.

Žlutická 615, 364 01 Toužim,(bývalý areál stavebnin OK STS Toužim a.s.) 

Václav Blažek
mobil: 602 193 755
e-mail: tsc@t-s-c.cz
web: www.t-s-c.cz

Lidé, STAVTE se u nás ...

Toužimské stavební centrum - Czech Republic, e-mail: info@t-s-c.cz | Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies